Deriza.com;


Ege Üniversitesi Deri Mühendisliği mezunu olan Recep AYCAN tarafından kurulmuştur. Yaklaşık 1 yıllık bir çalışma ile alt yapısı hazırlanan deriza.com beta yayınına 2012 aralık ayında girmiştir. deriza.com deri mont ve ceketten deri çantalara , deri cüzdandan kürke, ayakkabıdan kemere ve deri aksesuarlarına kadar tüm ürünlerde en uygun fiyat garantisi ile üyelerine sunan bir alışveriş sitesidir. Deriza.com üzerinden satılan ürünler %100 orjinaldir. Asla taklit ve yasal olmayan ürünler deriza.com'da yer almamaktadır. 


Farkımız; 


deriza.com'un farkı trend olan ve en fazla tercih edilen deri ürünleri ve aksesuarlarını en uygun fiyatla müşterilerine sunmasıdır. Bunun yanında satış ve satış sonrası destek ile müşterilerimizin memnun olması için elimizden gelenden daha fazlasını yapmaya çalışmamızdır. Deriza.com'dan sorulan hiçbir soru yanıtsız kalmamakla beraber herhangi bir sorunda karşınızda kesinlikle bir muhatap bulabilirsiniz.


Bütün ürünlerinde kendi patentli markamız olan Deriza ( Gerçek Deri ) olarak satış yapılmaktadır. Deri mont, deri ceket ve deri yelek ürünlerimiz kuzu derisinden üretilmektedir. Deri kemer, deri çanta, deri cüzdan ve deri  aksesuar gruplarımız dana derisinden üretilmektedir.

Ticaret Sicil No : 215386

Mersis Numarası : 0293 093 9237 00001

Whatsapp Icon