Kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 gün içerisinde deriza.com tarafından adınıza düzenlemiş olan fatura ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz.

İadeler mutlaka orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

İade etmek istediğiniz ürün kargo ücreti Müşteri tarafından karşılanmaktadır . Bu durumda da sitemizden doldurduğunuz bildirim formunuzla birlikte Aras Kargo ile gönderim yapmanız gerekir.

İade İşlemleri;


Aras Kargo Müşteri Kodu : 2028754550927
Şirket Adı : DERİZA DERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Adresi : Gazi Mahallesi 16. Sokak No:11/E Gaziemir-İzmir    Gelen ürün öncelikle İade Bölümü tarafından incelenir, gerekir ise ürünün yetkili servisine ya da tedarikçi firmaya test etmeleri için gönderilir. Yukarıdaki şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır. Para iadesi talep ederseniz, sistem dekontunuzu reddettiğiniz gün otomatik olarak iade bedelini siparişiniz kredi kartı ile yapıldı ise kredi kartınıza, havale ile oluşturuldu ise bilgilerini dolduracağınız banka hesabınıza yansıtacaktır. 

    Site üzerindeki ürün resimlerinden farklı olarak veya ek olarak istenilen özelliklerde ürün üretildiği zaman geri iade veya değişim hakkınız bulunmamaktadır.


Whatsapp Icon